Školy

Získejte pracovní zkušenosti právě u nás!

Uvědomujeme si, že spolupráce se školami a studenty dává smysl. Škola je místo, kde se rodí mladí talenti, kteří mohou v budoucnu doplnit naši partu.

Pro ty z vás, kteří máte zájem v rámci svého studia pracovat, získávat cenné zkušenosti a při tom si své studium užívat, nabízíme řadu možností od letní brigády, praxe, stáže až po první práci a následný kariérní růst.

Studujpracuj.cz

Nabízíme programy:

Stáže pro studenty středních škol

Studuješ střední školu a máš chuť poznat pracovní prostředí stavebních společností? Máme pro tebe připravené stáže na stavbě i v kancelářích. Mladých talentů si vážíme, za svou odvedenou práci tak samozřejmě dostaneš odměnu.

Praxe, která tě posune dál

Týden ve škole, týden u nás, anebo jednou za rok na dva týdny? Přihlas se k nám na praxi a už při studiu můžeš zvýšit svojí hodnotu na trhu práce. Získáš zkušenosti, zapadneš do party a ještě tě odměníme.

Získej naše stipendium

Nadějné studenty rádi podpoříme v jejich rozvoji. Přihlas se do našeho stipendijního programu, kde se budeš učit od těch nejlepších a staneš se součástí silného týmu. Zároveň můžeš získat nejen finanční podporu při studiu.

Brigáda ve stavebnictví

Práce je u nás vždycky dost. Brigádou si u nás můžeš nejen vydělat peníze, ale také získat cenné zkušenosti ve všech oborech stavebnictví, dopravy i ekonomiky. A ty jsou k nezaplacení.

Přijďte se podívat na stavbu

Některé věci je třeba vidět naživo. Díky nabídce našich exkurzí máš jedinečnou možnost nahlédnout do procesu těch nejzajímavějších staveb z našeho portfolia. Řekni spolužákům, učiteli a náš stavbyvedoucí provede celou vaši třídu naší stavbou a rád zodpoví všechny vaše dotazy.

Odborné přednášky v rámci výuky

Chceš se dozvědět novinky z oboru stavebního práva, navrhování staveb, nebo konkrétní obor stavebnictví?? Ozvi se nám a my zařídíme přednášku od našeho zkušeného kolegy na vybraná témata. Rádi uspořádáme přednášku přímo ve vaší škole. Zajímá vás stavební právo, navrhování staveb, nebo konkrétní obor stavebnictví? Rádi přijedeme a ukážeme vám, jak to v funguje v praxi.

Staň se našim Parťákem už při škole!

Studujpracuj.cz