Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com holding enteria | Velká Parta

Jsme český stavební holding Enteria

0 mil. obrat
0 zaměstnanců

Spojujeme české stavební společnosti

Holding enteria je spojení firem, které mají dlouholetou tradici. Stavíme svůj vlastní přívětivý svět, přičemž základním stavebním kamenem společnosti je pracovník, tedy personál, který stavíme na první místo v žebříčku hodnot společnosti. Personál, který dostává prostor pro samostatné rozhodování, který výborně kooperuje v rámci organizace samotné a tím rozvíjí sociální kapitál společnosti. Personál, který samostatně a kvalifikovaně komunikuje s okolním prostředím a následně participuje na společenském a finančním profitu, na jehož tvorbě se podílel a podílí.

Ing. Martin Havelka
Ing. Martin Havelka,
marketingový ředitel

Členové

skupiny

Logo CH&T Pardubice Logo Hrochostroj Logo MARHOLD Logo Hroší stavby Morava Logo KVIS Pardubice Logo INSTAV Hlinsko Logo H Centrum Logo Obalovna Chvaletice Logo TORAMOS Logo REVIS - Praha spol. s r.o. Logo PEDASTA dopravní stavby, s.r.o.

Práce v holdingu

Jaké je to pracovat v některé z našich firem?

Tradice a stabilita

Na českém stavebním trhu nejsme žádní nováčci. Základní kámen holdingu enteria položila v roce 1994 společnost Chládek a Tintěra, Pardubice. Samotný holding vznikl až v roce 2008 a spojil tak významné regionální podniky do jednoho silného celku. 

Dobře si uvědomujeme, že v našich firmách jsou lidé tou nejcennější komoditou.  Život v holdingu není jen obyčejnou pracovní povinností. Hodnoty jako vzájemný respekt, uznání, přátelský přístup a odpovídající ohodnocení je nezbytnou součástí rodiny enteria již od jejího založení. 

Stravenky a 5 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění je super, my nabízíme ještě více. Každoročně například rozdělujeme podíly na hospodářském výsledku, přispíváme na zdraví a sportovní aktivity. Pořádáme akce pro zaměstnance a jejich rodiny. Investujeme také do vzdělávání a rozvoje všech členů naší party. 

Žádnou pracovní pozici jste si nevybrali?

Pošlete nám životopis a my se vám ozveme

Poslat životopis

Nebo se nám ozvěte sami

+420 722 993 230
info@velkaparta.cz

(Dovoláte se nám ve všední dny mezi 8 - 16 h.)

Změnit používání Cookies.